برنامه نویسی IOS

دسته: طراحی وب منتشر شده در 16 آذر 1393
نوشته شده توسط مدیر وب بازدید: 14112

طراحی اپلیکیشن IOS (برنامه نویسی آی او اس)

این روز ها مدل های مختلف تلفن های هوشمند تولید شده توسط شرکت Apple را در دستان بسیاری از دوستان و آشنایان می بینید. تعداد کاربرانی که از آیفون و آیپد استفاده می کنند بسیار بالا بوده و روزانه نیز در حال افزایش است.

اولین و تنها نسل سیستم عامل‌ اپل برای دستگاه‌های موبایل و قابل حمل است. iOS سيستم عاملي است كه اين كمپاني بصورت انحصاري براي محصولات خود (iPod, iPhone, iPad tablet) طراحي كرده است.

برنامه های تولید شده برای iOS هم روز به روز درحال افزایش است . هم اکنون بیش از 40,000 نرم افزار در App Store قرار دارد که در حدود ده میلیارد بار دانلود شده است.

شرکت سپهر رایانه ستایش با استفاده از سیستم Mac و زبان برنامه نویسی Objective C و Swift به تولید برنامه IOS اعم از بازی و نرم افزار می پردازد.

سرویس برنامه نویسی IOS شرکت شامل تمام جنبه های تولید محصول برای آیفون و آیپد می باشد.

از طرف دیگر وجود درگاه های پرداختی مخصوص موبایل مانند درگاه بانک سامان و بانک ملت ، راه انتقال وجه و پرداخت نقدی کاربران را باز و آسان کرده است.

شرکت سپهر رایانه ستایش با داشتن متخصصان مجرب در زمینه طراحی و  ساخت نرم افزار IOS ، تمامی نیاز های شما را در زمینه برنامه نویسی و تولید برنامه آیفون ، برطرف خواهد کرد.


سرویس های قابل ارائه :


تکنولوژی های مورد استفاده :
Objective-C, Swift, Swift 3, Swift 4, Swift 5,  Appcelerator Titanium,  iPad Software Development Kit (SDK),  XCode IDE,  Interface Builder,  Mac OS X, TV OS,  Cocoa,  Database & Location API